Lubię góry. Ciężar plecaka i równy rytm kroków. Krople deszczu na skórze i drzewa. Podróże, sushi i moją kuchnię. Kocham koty. Dobrą książkę, półsłodkie wino. Leniwe popołudnia. Moją pracę.

Chciałabym być jak Esme Weatherwax, bliżej mi jednak do Agness Nitt - ona miała swoją Perditę, a ja mam moją Usagi...
Komentarze - Cieśnia

Cieśnia

09 March 2019

Ostatni tydzień minął mi na próbach nieodgryzienia sobie ręki. Człowiek słucha o cieśni nadgarstka, że to choroba zawodowa informatyków, ale dopóki coś go nie pieprznie, to ma wyjebane. Palce czasem mrowią i drętwieją? Nadal ma wyjebane, w końcu co tam, zawsze przestaje, nie? Ćwiczenia? Pojebało! Podkładka pod mysz ze wsparciem nadgarstka? Bluźnierstwo, w końcu musi pasować do klawiatury, nie jakieś tam gówno... 

Aż za którymś razem mrowienie nie ustaje i masz ochotę wyrwać sobie biceps, bo poszło dalej.

Od kilku dni jestem niezwykle zaangażowana w ćwiczenia nadgarstków i barków, lol.

Tak w ogóle to podobno cieśnia nadgarstka trafia się 1% populacji i głównie kobietom. Jak pierdolony halluks - też głównie kobiety. Jakby nam ciota nie wystarczyła. I podobno trzeba mieć predyspozycje do degeneracji stawów i kości. Czyli jak masz halluks to pewnie będziesz mieć też cieśnię i vice versa - podwójne bull's eye. Welcome in my fucking world.

Komentarze - Capture 1

Capture 1

14 March 2019

Traveling around the world was always my biggest wish. Some people want luxurious houses, fast cars, fame or a big family. I always wanted to see the world. Not just visit some places - I wanted to actually SEE it. If by some magic I could be anything, I would like to be a Memory of The Earth. Photography is only some way of doing just this - moments, lights, impressions captured for the future.
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL

Archiwum

Dodaj do czytnika Google

Copyrights ©Usagi.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody Usagi.pl zabronione.