Lubię góry. Ciężar plecaka i równy rytm kroków. Krople deszczu na skórze i drzewa. Podróże, sushi i moją kuchnię. Kocham koty. Dobrą książkę, półsłodkie wino. Leniwe popołudnia. Moją pracę.

Chciałabym być jak Esme Weatherwax, bliżej mi jednak do Agness Nitt - ona miała swoją Perditę, a ja mam moją Usagi...
Powrót

Kolejny rok

21 March 2019

Na urodziny dostałam standardowo podwyżkę. To zabawne, że co rok moja firma robi mi ten sam prezent. Zabawne, ale nie zaskakujące, bo pracę podjęłam 15 marca. W urodziny. I nadal uważam, że to był najlepszy prezent jaki sama sobie mogłam zrobić.

A potem było jak zawsze, czyli kompletnie do dupy, bo świat lubi mi przypominać, gdzie się pchałam tego 15-ego. Ava się obsrała i przy okazji chatę, noc minęła na sprzątaniu, w tramwaju wyło i śmierdziało - czyli standard. Witaj człowieku na tym łez padole.

A potem to już w ogóle się rozkręciło, bo po słabym weekendzie nastąpiło apogeum na uczelni i w pracy. Student na mnie nawrzeszczał, tydzień przed releasem nie pomógł. Wymarzonego torta kupiłam dopiero wczoraj. 

A jutro planning i dalsze łatanie bugów. A pojutrze uczelnia. I kierat aż wreszcie wyjedziemy na ten tydzień urlopu. Życie jest jakieś popieprzone w sumie.

Kategorie: ,

Dodaj komentarz

Aby wysłać komentarz należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką *.

  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL

Archiwum

Dodaj do czytnika Google

Copyrights ©Usagi.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody Usagi.pl zabronione.