Lubię góry. Ciężar plecaka i równy rytm kroków. Krople deszczu na skórze i drzewa. Podróże, sushi i moją kuchnię. Kocham koty. Dobrą książkę, półsłodkie wino. Leniwe popołudnia. Moją pracę.

Chciałabym być jak Esme Weatherwax, bliżej mi jednak do Agness Nitt - ona miała swoją Perditę, a ja mam moją Usagi...
Powrót

Cieśnia

09 March 2019

Ostatni tydzień minął mi na próbach nieodgryzienia sobie ręki. Człowiek słucha o cieśni nadgarstka, że to choroba zawodowa informatyków, ale dopóki coś go nie pieprznie, to ma wyjebane. Palce czasem mrowią i drętwieją? Nadal ma wyjebane, w końcu co tam, zawsze przestaje, nie? Ćwiczenia? Pojebało! Podkładka pod mysz ze wsparciem nadgarstka? Bluźnierstwo, w końcu musi pasować do klawiatury, nie jakieś tam gówno... 

Aż za którymś razem mrowienie nie ustaje i masz ochotę wyrwać sobie biceps, bo poszło dalej.

Od kilku dni jestem niezwykle zaangażowana w ćwiczenia nadgarstków i barków, lol.

Tak w ogóle to podobno cieśnia nadgarstka trafia się 1% populacji i głównie kobietom. Jak pierdolony halluks - też głównie kobiety. Jakby nam ciota nie wystarczyła. I podobno trzeba mieć predyspozycje do degeneracji stawów i kości. Czyli jak masz halluks to pewnie będziesz mieć też cieśnię i vice versa - podwójne bull's eye. Welcome in my fucking world.

Kategorie: ,

Dodaj komentarz

Aby wysłać komentarz należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką *.

Powrót

Komentarze

Moonchild

2019/03/13 10:36:29

Ja ponad pół życia bez podkładki, cały czas to samo biurko, pod myszką wysuwana deska. Miałem kiedyś bóle paliczków, ale to przez to, że intensywnie grałem przez cały tydzień niemal bez przerwy, nawet na sen długiej nie robiłem. Jako lekarstwo aby odpocząć od bólu zmieniałem grę na strzelankę, bo rzadziej się klikało i bolało mniej. Nadgarstek dalej spoko, bo notorycznie ćwiczony. Podejrzewam, że sednem jest duża myszka, kiedyś MX518, dziś G403, dobrze wyprofilowane, dłoń leży tak jak powinna :)

Powrót

  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL

Archiwum

Dodaj do czytnika Google

Copyrights ©Usagi.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody Usagi.pl zabronione.