Lubię góry. Ciężar plecaka i równy rytm kroków. Krople deszczu na skórze i drzewa. Podróże, sushi i moją kuchnię. Kocham koty. Dobrą książkę, półsłodkie wino. Leniwe popołudnia. Moją pracę.

Chciałabym być jak Esme Weatherwax, bliżej mi jednak do Agness Nitt - ona miała swoją Perditę, a ja mam moją Usagi...
Powrót

Nosi mnie

03 February 2019

Nosi mnie. Spakowałabym się i znów pognała daleko stąd. Niby właśnie kończymy planować Portugalię w kwietniu, ale ja bym zwiała już, teraz. I znacznie dalej.

Duszę się w tym kraju, w tym mieście, w tym mieszkaniu i pracy. Jest mi ciasno. Tygodniowe urlopy zwiększają tylko klaustrofobię. Zawsze jest za mało czasu. Najchętniej wrzuciłabym plecak na plecy i po prostu ruszyła przed siebie. I szła, aż bym miała dość - miesiąc, dwa, trzy lata. Nierealne marzenie.  

Próbuję medytować. Próbuję stworzyć przestrzeń w swojej głowie. Łąka, drzewa, bezkresne niebo usiane milionami gwiazd wracają po kilku oddechach. Wolność. Nieograniczona przestrzeń. Chłód nocy, zapach mokrej trawy. 

A potem znów ten brudny, szary wypizdów w grajdole świata.

Kategorie: ,

Dodaj komentarz

Aby wysłać komentarz należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką *.

Powrót

Komentarze

Moonchild

2019/02/17 13:14:21

I jak? Spakowana i wyekspediowana na łono natury? Jak nie, to nie martw się wcale, bo wiosna idzie wielkimi krokami, jeszcze tylko raz konkretnie nas zima zaatakuje i łazęgostwo będzie można znów regularnie uprawiać. Ja już się nie mogę doczekać wypadu do lasu na ognisko, może za tydzień, bo wolny weekend :)

UsagiUsagi

2019/02/17 22:00:57

Nie spakowana. Nadal tu siedzę, za to wysiadł mi bark z nerwów. To był tydzień kopania leżącego. Z lekkim wstrętem myślę, że jutro poniedziałek.

Moonchild

2019/03/13 10:42:24

Z nerwów oglądasz filmy na boczku, że aż bark się popsuł? Masaż pleców i barków od specjalisty powinien pomóc, ale wiem jak to jest, sam powinienem co jakiś czas chodzić, a tylko raz w życiu zaznałem tej rozkoszy ;)

Powrót

  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL

Archiwum

Dodaj do czytnika Google

Copyrights ©Usagi.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody Usagi.pl zabronione.