Lubię góry. Ciężar plecaka i równy rytm kroków. Krople deszczu na skórze i drzewa. Podróże, sushi i moją kuchnię. Kocham koty. Dobrą książkę, półsłodkie wino. Leniwe popołudnia. Moją pracę.

Chciałabym być jak Esme Weatherwax, bliżej mi jednak do Agness Nitt - ona miała swoją Perditę, a ja mam moją Usagi...
Powrót

Słońce. Drzewa. Niebo.

30 January 2019

Mamy tendencję do niepotrzebnego komplikowania rzeczy prostych. Gnamy, szukamy, a wystarczy wziąć głęboki oddech i spojrzeć z dystansu.

Słońce. Drzewa. Niebo.

Spokojny dzień, mimo że z jednych badań przechodzę na drugie. Ale piechotą. Przez park.

Mam w życiu szczęście.

Kategorie: ,

Dodaj komentarz

Aby wysłać komentarz należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką *.

Powrót

Komentarze

Moonchild

2019/01/31 21:57:32

Zazdroszczę, choć niekoniecznie wizyt u znachorów, ale tego tempa, tej chwili. A nawet bardzo zazdroszczę. Taki teraz u nas w pracy ogień w szopie, że nie widziałem dnia od niedzieli, nie licząc krótkich wyjść z biura na dwór by zobaczyć choć przez chwilę, że istnieje dzień. Wstaję o 5, wracam o 21, prawo pracy mam gdzieś, bo cel uświęca środki. Będę dumny z tego co obecnie tworzymy i pozostawimy po sobie, gdy nas już zwolnią i zatrudnią tańszych ;) Celem są dobrze prosperujące systemy IT, zgodne z zasadami, a zaczynamy w miejscu, gdzie nikt nawet o zasadach nie słyszał, taki duńska obora, która nie wiedzieć czemu warta jest c.a. miliard dolarów (CoS). Na szczęście w sobotę mnie czeka chwila rozrywki, bo koncert Nocnego Kochanka, na który ledwo bilet dostałem, bo wyszły w moment. Za nieco ponad tydzień, jak będzie pogoda, musowo jakiś wypad do lasu na ognisko jakieś i aby spowolnić obroty i też cieszyć się niebem, słońcem i drzewami. Zazdroszczę Ci tej chwili . Badania 100% OK mam nadzieję :)

Powrót

  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL

Archiwum

Dodaj do czytnika Google

Copyrights ©Usagi.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody Usagi.pl zabronione.