Lubię góry. Ciężar plecaka i równy rytm kroków. Krople deszczu na skórze i drzewa. Podróże, sushi i moją kuchnię. Kocham koty. Dobrą książkę, półsłodkie wino. Leniwe popołudnia. Moją pracę.

Chciałabym być jak Esme Weatherwax, bliżej mi jednak do Agness Nitt - ona miała swoją Perditę, a ja mam moją Usagi...
Powrót

Szczęśliwego 2019-ego

02 January 2019

Niewiele tu piszę, bo w sumie uzewnętrzniam się na Facebooku. I na Instagramie. Media społecznościowe wciągnęły mnie w swoją sieć. Głównie dlatego, że blog w tej formie zaczął mi ciążyć brakiem mobilności i elastyczności. Nie mam jednak natchnienia, żeby go przebudować.

Co u mnie? 2018 to był dobry rok. Koniec z deprechą. Pozbierałam się psychicznie. Zaczęłam stawiać się też na nogi fizycznie. Idzie ku dobremu.

Spełniłam swoje największe marzenie podróżnicze i odwiedziłam Japonię. Z plecakiem, bez biura podróży, dwa tygodnie cudownej włóczęgi po cudownym kraju. Ewoluowałam jako podróżnik. Zaczęłam postrzegać kraj nie tylko przez pryzmat zabytków, ale też ludzi. 

Praga, Neapol - miejsca, które mnie oczarowały. Japonia - kraj ,w którym zostawiłam serce. Karkonosze - powrót do siebie samej.

Jarek i Ava. Nasza mała rodzina. I ta większa też. Kocham ich. I wiem - to właśnie jest moje życie. 

Moje własne. I właśnie je przeżywam.

Kategorie: ,

Dodaj komentarz

Aby wysłać komentarz należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką *.

Powrót

Komentarze

Moonchild

2019/01/15 20:02:56

- Dzień dobry :) - Dzień dobry :) Co ciekawego w Empiku? Miło było zobaczyć, uśmiech na twarzy tym bardziej, taką pamiętam z WIPS :) Miło słyszeć, że 2018 był dobry. Oby 2019 był po stokroć lepszy od 2018 :)

UsagiUsagi

2019/01/16 09:01:40

W Empiku to przewodniki, bo w tym roku jedziemy zwiedzać Portugalię oraz Wietnam i musimy ogarnąć trasy. Jak się chce bawić w backpacking to trzeba się przygotować ;)

W ogóle to wczoraj byłam zakręcona jak słoik pikli i jak tak na siebie wyszliśmy, to mój mózg zarejestrował spotkanie dopiero jakąś minutę później, lol. Trzeba było mnie zatrzymać, poszlibyśmy na jakąś kawę czy coś.

Ogólnie idzie do przodu :) A co u Ciebie?

Moonchild

2019/01/16 21:37:50

Zbyt nieśmiały jestem na takie akcje, a potem 100 myśli co mogłem zrobić inaczej ;) Obecnie, od maja, w dziale IT w firmie Change of Scandinavia. Ogrom pracy, czyli tak jak lubię, bo nie trzeba się denerwować, że niepotrzebnie się z domu wyszło, a dodatkowo, jak co zmianę pracy, finansowy skok do przodu, zatem tutaj nie narzekam, no może poza tym, że od lat nie wyrwałem się z biura dalej niż na magazyn, bo jestem konsekwentny w zawodzie, jedynie zmieniam co 2-3 lata płatnika :) Zerknąłem co nieco, gratuluję i podziwiam - spełnienie odwiecznego marzenia, czyli wizyta w kraju kwitnącej wiśni i to jeszcze w takim fajnym stylu. A teraz widzę, że to był tylko początek. Wiatr w żagle złapany, trzymaj kurs i uśmiechaj się jeszcze bardziej. Tego Ci najwidoczniej od lat było trzeba :)

Powrót

  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL

Archiwum

Dodaj do czytnika Google

Copyrights ©Usagi.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody Usagi.pl zabronione.