Lubię góry. Ciężar plecaka i równy rytm kroków. Krople deszczu na skórze i drzewa. Podróże, sushi i moją kuchnię. Kocham koty. Dobrą książkę, półsłodkie wino. Leniwe popołudnia. Moją pracę.

Chciałabym być jak Esme Weatherwax, bliżej mi jednak do Agness Nitt - ona miała swoją Perditę, a ja mam moją Usagi...
Powrót

Praga

17 April 2018

Lubię myśleć, że sporo przeżyłam. Byłam w wielu miejscach, widziałam wiele, mam za sobą różnoraki bagaż doświadczeń. Był taki czas, kiedy miałam wrażenie, że wszystko już było i nihil novi. Że niby inny kraj, inni ludzie, Chiny, Tajlandia, Maroko, Karaiby... coraz dalej i dalej... a jednak doświadczenia powtarzalne aż do znudzenia. Well, to nie świat był za mały, to mnie było mniej i mniej.

Myślę, że na wszystko jest czas. Każdy z nas nosi jakieś blizny - to nieodłączna część życia. Decyzje, które okazały się błędne. Wydarzenia, które nas złamały. Każdy z nas coś takiego ma.

Ale na wszystko jest czas. Także na podniesienie głowy, głęboki oddech i zaczęcie od nowa. Wyjście poza wewnętrzną ciemność. Moje demony znów śpią. A Praga, mimo że nie jest bardzo daleko sąd, mimo że widzę ją kolejny raz, Praga nie jest nudna. Praga jest niesamowicie nowa i fascynująca.

Kategorie: ,

Dodaj komentarz

Aby wysłać komentarz należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką *.

  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL

Archiwum

Dodaj do czytnika Google

Copyrights ©Usagi.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody Usagi.pl zabronione.