Lubię góry. Ciężar plecaka i równy rytm kroków. Krople deszczu na skórze i drzewa. Podróże, sushi i moją kuchnię. Kocham koty. Dobrą książkę, półsłodkie wino. Leniwe popołudnia. Moją pracę.

Chciałabym być jak Esme Weatherwax, bliżej mi jednak do Agness Nitt - ona miała swoją Perditę, a ja mam moją Usagi...
Komentarze - Zniszczalna

Zniszczalna

12 December 2017

Przez ostatnie kilka lat zrobiłam w życiu mnóstwo głupot głównie pod swoim adresem. Czemu je popełniłam? Bo byłam skrzywdzona i zmęczona, bo przywaliły mnie realia życia i utrata bliskich, bo miałam dość kontroli nad sobą.

Bo w swoim głupim przekonaniu, że jak nie działa białe, to trzeba iść w czarne, kompletnie odrzuciłam szarości i wszystko, co było przed. Dobre czy złe - jednakowo wyleciało z mojego życia.

A potem zaczęłam to życie stawiać od zera, bo niewiele mi w nim zostało. Ostatnio chyba je wreszcie poskładałam. Chyba, bo nie mam już ataków depresji, mam jakiś cel w życiu i plany, zaczynam dostrzegać, jak wiele fajnych rzeczy zrealizowałam przez te kilka lat i że mam szczęście.

Mam szczęście, bo na mojej drodze stanęła cała masa przypadków, które mi bardzo pomogły.

Mam szczęście, bo mam też całą masę fajnych ludzi, którzy mnie mocno wspierają.

Mam szczęście, bo wreszcie wiem, że nie jestem niezniszczalna, ale też wiem, że nawet zniszczona w końcu się podnoszę. Nie silniejsza, nie lepsza, ale nadal jako ja.

A teraz pora na naprawę skutków popełnionych głupot. Stres, lordoza, 12 kilo nadwagi, niewytłumaczalne ataki zniecierpliwienia - pora się pożegnać. Wiem, że dam radę, bo nie spieszy mi się, mam czas.

Niesamowite, prawda?

  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL

Archiwum

Dodaj do czytnika Google

Copyrights ©Usagi.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody Usagi.pl zabronione.