Lubię góry. Ciężar plecaka i równy rytm kroków. Krople deszczu na skórze i drzewa. Podróże, sushi i moją kuchnię. Kocham koty. Dobrą książkę, półsłodkie wino. Leniwe popołudnia. Moją pracę.

Chciałabym być jak Esme Weatherwax, bliżej mi jednak do Agness Nitt - ona miała swoją Perditę, a ja mam moją Usagi...
Powrót

2016

03 January 2016

Bardzo chciałam w tym roku dograć wszystko. Każdą pierdółkę dopiąć na ostatni guzik i zacząć z zupełnie czystym kontem. Bywam cholernie naiwna.

Jak było do przewidzenia - nie udało się. W Nowy Rok weszłam z operacją Avy i nadal bez mieszkania. Specjalnie mnie to nie martwi.

Pijąc z J. szampana na Trasie Zamkowej miałam w głowie mnóstwo pytań, co dalej. I tak samo jak dawniej bardzo mało odpowiedzi. Za to niektóre całkiem logiczne.

W tym roku najpierw praca - muszę się zatrudnić jako front-end w firmie. Muszę przetrwać rok. Bo jeśli chcę być wolna, potrzebuję podstaw, które tylko praktyka w typowej pracy mi zapewni.

Wiem, że nie powinno się mówić MUSZĘ, ale ja zarazem MUSZĘ i CHCĘ, co się doskonale składa. Kij i marchewka w jednym.

Więc praca. A pozostałe rzeczy rozwiążą się same.

I tylko nie wiem, czy kupować teraz mieszkanie. Czy nie lepiej to co mam schować w lokatach na za rok i wtedy, z nowym doświadczeniem, z nowymi możliwościami olać system. I to jest pytanie, które w tym roku powinnam rozwiązać.

Kategorie: ,

Dodaj komentarz

Aby wysłać komentarz należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką *.

  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL

Archiwum

Dodaj do czytnika Google

Copyrights ©Usagi.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody Usagi.pl zabronione.