Lubię góry. Ciężar plecaka i równy rytm kroków. Krople deszczu na skórze i drzewa. Podróże, sushi i moją kuchnię. Kocham koty. Dobrą książkę, półsłodkie wino. Leniwe popołudnia. Moją pracę.

Chciałabym być jak Esme Weatherwax, bliżej mi jednak do Agness Nitt - ona miała swoją Perditę, a ja mam moją Usagi...
Powrót

Wigilia

24 December 2015

Nareszcie!

Rafał się wygadał, że się spotyka z dziewczyną. Najpierw lekki ukłucie, że jak to, już? A potem zrozumienie i cholerna ulga.

Wolna. Jestem wolna!

Dziwny ten rok - w taki lub inny sposób skończyło się wszystko, co mnie hamowało. Boleśnie, chaotycznie, destrukcyjnie, ale też w wielu przypadkach pozytywnie. 

Śmierć Mamy kończąca długą chorobę. Rozstanie z Rafałem kończące długi okres samotności. Projekty nie pozwalające mi iść do przodu.

I zaczęło się mnóstwo rzeczy nowych. Mieszkanie na własny rachunek. Rezygnacja z telewizora. Rozmowy z ojcem. Maroko i pustynia w deszczu. Przyjaciele. On. Samodzielna wycieczka do Rzymu. 

Początek roku strącił mnie w taką otchłań, że wydawała się być bez dna. Końcówka roku doprowadziła mnie dosłownie do błękitnego nieba.

I dzisiejsza wiadomość, jak zerwanie ostatniego pęta. Jestem wolna.   

Pierwszy raz od wielu lat mam rodzinę, przyjaciół, choinkę i nie czuję się samotna. Pierwszy raz od wielu lat naprawdę wiem, że są Święta.

Merry Christmas!

Kategorie: ,

Dodaj komentarz

Aby wysłać komentarz należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką *.

  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL

Archiwum

Dodaj do czytnika Google

Copyrights ©Usagi.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody Usagi.pl zabronione.