Lubię góry. Ciężar plecaka i równy rytm kroków. Krople deszczu na skórze i drzewa. Podróże, sushi i moją kuchnię. Kocham koty. Dobrą książkę, półsłodkie wino. Leniwe popołudnia. Moją pracę.

Chciałabym być jak Esme Weatherwax, bliżej mi jednak do Agness Nitt - ona miała swoją Perditę, a ja mam moją Usagi...
Powrót

Obrona Matrixa

03 July 2015

Nie może być inaczej, prawda? Zawsze pod górkę?

Zastanawiam się, czy u wszystkich tak jest. Czy zawsze w momentach, gdy muszą być skoncentrowani, świat robi wszystko, żeby ich rozproszyć. To jakiś test? Sprawdzian ile wytrzymasz, zanim zawalisz?

Mam na głowie cholernego kota taty i jeżdżę w te i we wte. Po trzy godziny dziennie w plecy co rano lub co wieczór. Moja siostra wyjeżdża na weekend, więc dochodzi jeżdżenie podwójne. Dziś obrona Matrixa i Witryny, na której dziwnym trafem zostałam wkręcona w prezentację. W międzyczasie montują mi klimę, ale to dałam radę rozwiązać. No to doszła jeszcze babcia... A wszystko w żarze lejącym się z nieba.

Co nas nie zabije...

Teraz jeszcze tylko brakuje BlStream'a lub innego HR-a.

P.S. Reminder for me: czy gdybym została z Rafałem, byłoby łatwiej? Nie! Owszem, podwoziłby mi tyłek wieczorem do kota, ale jednocześnie ciągle gadał, jakie to jest bez sensu i uciążliwe marnowanie czasu. Zerwałby się z pracy, żeby posiedzieć 3-4 godziny z babcią? Oczywiście że nie, bo to nie jego rodzina. I tylko dodatkowo cisnąłby na aktywne spędzenie czasu w weekend, bo przecież jest ładnie. Kolejna pijawa, ciągnąca w swoją stronę.

"Bo Ty powinnaś...". No co kurwa, powinnam, no co?

Kategorie: ,

Dodaj komentarz

Aby wysłać komentarz należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką *.

  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL

Archiwum

Dodaj do czytnika Google

Copyrights ©Usagi.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody Usagi.pl zabronione.