Lubię góry. Ciężar plecaka i równy rytm kroków. Krople deszczu na skórze i drzewa. Podróże, sushi i moją kuchnię. Kocham koty. Dobrą książkę, półsłodkie wino. Leniwe popołudnia. Moją pracę.

Chciałabym być jak Esme Weatherwax, bliżej mi jednak do Agness Nitt - ona miała swoją Perditę, a ja mam moją Usagi...
Powrót

...

05 January 2015

Nie wiem, czy to co robię ma sens. Nie widzę możliwości poprawy, ale boję się drastycznych rozwiązań. Może tak powinno być w związku? Zamiast uczucia szczęścia spokojne poczucie bezpieczeństwa? Dlaczego tak mnie to męczy? Co ze mną jest nie tak?

Najgorsze, że nawet kiedy myślę o tym, co chcę zrobić, nie myślę o sobie. Żal mi Rafała, który zostanie sam. Żal mi tego mieszkania, które tak lubię. Lokalizacji z dobrą komunikacją i rynkiem pod bokiem. Martwię się, czy Avie spodoba się nowe lokum i zastanawiam, jak się organizuje przeprowadzki całego swojego życia.

Zastanawiam się nawet, czemu wszyscy mnie tak wspierają w tej decyzji i jak łatwo jest komuś mówić: Zrób to! Nie martw się! Dobrze będzie.

Jedynie sobą się nie przejmuję. Jakby to, gdzie mieszkam, jak mieszkam i z kim nie miało dla mnie absolutnie żadnego znaczenia. Pewnie, fajnie mieszkać na swoim, mieć ładne mieszkanie i meble, ale... w sumie to żadna różnica, byleby było ciepło, dało się zjeść i miało święty spokój.

Relatywnie nawet tych rzeczy, które chcę zabrać jest bardzo mało.

Jakim potworem ja jestem?

Kategorie: ,

Dodaj komentarz

Aby wysłać komentarz należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką *.

  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL

Archiwum

Dodaj do czytnika Google

Copyrights ©Usagi.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody Usagi.pl zabronione.