Lubię góry. Ciężar plecaka i równy rytm kroków. Krople deszczu na skórze i drzewa. Podróże, sushi i moją kuchnię. Kocham koty. Dobrą książkę, półsłodkie wino. Leniwe popołudnia. Moją pracę.

Chciałabym być jak Esme Weatherwax, bliżej mi jednak do Agness Nitt - ona miała swoją Perditę, a ja mam moją Usagi...
Powrót

...

18 January 2015

W mojej głowie znów chaos. Czasem zazdroszczę tym, którzy po prostu wiedzą. Takim, których droga zawsze jest prosta, bez rozdroży, bez zakrętów, bez ślepych zaułków. Ja mam czasem wrażenie, że błądzę w labiryncie. W którą stronę nie spojrzę, tam kolejna ścieżka. Myślę, myślę, w końcu wybieram kierunek, a tu nagle: Trach! Ściana.

Życie czasem płata figle. Pomyliłam tytuły przy zamawianiu i zamiast "Przepowiedział mi wróżbita" przyszła książka o umieraniu. Skończyłam czytać wczoraj, dużo czasu mi zajęło to czytanie. Tiziano też przegrał, a przecież odszedł wygrany. "Nic nie zdarza się przypadkiem". Pustka w sercu.

Tak potwornie zmęczona jestem sobą i ludźmi obok. Tą natrętną samotnością, nawet gdy ktoś jest obok. Tym rozdarciem między chęcią bycia samą, a potrzebą kogoś, kto zrozumie. Znam tyle słów, taka dobra w nich jestem, a nie potrafię zdefiniować nimi siebie. Więc po co próbuję?

Ain't no time for a game
Where no one is to blame
Ain't no time to waste my time
Thank you but I disclaim
With no regret and no shame
Never falling in love is not a crime.

Kategorie: ,

Dodaj komentarz

Aby wysłać komentarz należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką *.

  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL

Archiwum

Dodaj do czytnika Google

Copyrights ©Usagi.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody Usagi.pl zabronione.