Lubię góry. Ciężar plecaka i równy rytm kroków. Krople deszczu na skórze i drzewa. Podróże, sushi i moją kuchnię. Kocham koty. Dobrą książkę, półsłodkie wino. Leniwe popołudnia. Moją pracę.

Chciałabym być jak Esme Weatherwax, bliżej mi jednak do Agness Nitt - ona miała swoją Perditę, a ja mam moją Usagi...
Powrót

Ego

20 August 2014

Tak sobie czasem czytam o tym, że ciało i rozum to dwie różne sprawy, że ego prowadzi do cierpienia, i tak próbuję sobie to przyswoić... i ni kija nie idzie. 

Najszczęśliwsza byłam w momencie, gdy rozum sprawował pełną kontrolę - to uczucie, że jesteś w stanie pokonać wszystko, że nie ma rzeczy niemożliwych, że nic cię nie ogranicza, jest jak życie na haju. Problemy, zmartwienia nie istnieją, wszystko układa się w logiczna całość, nad wszystkim można zapanować. Przez życie idzie się jak przecinak - szybko, konkretnie.

To wbrew pozorom nie jest życie pozbawione uczuć i emocji. Ale to życie, w którym wszystko jest jasne i zrozumiałe. W którym emocje, jeśli przeszkadzają w realizacji celu, można odsunąć na bok.  

Najgorszą rzeczą, jaką zrobiłam, było dopuszczenie do głosu ciała. Jak ja siebie teraz czasem nie lubię za tę emocjonalność, za tę niezdolność do zapanowania nad nim i jego potrzebami...

Tęsknię za Usagi.

http://makermistaker.com/get-up-early-one-year-later/ 

Kategorie: ,

Dodaj komentarz

Aby wysłać komentarz należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką *.

  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL

Archiwum

Dodaj do czytnika Google

Copyrights ©Usagi.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody Usagi.pl zabronione.