Lubię góry. Ciężar plecaka i równy rytm kroków. Krople deszczu na skórze i drzewa. Podróże, sushi i moją kuchnię. Kocham koty. Dobrą książkę, półsłodkie wino. Leniwe popołudnia. Moją pracę.

Chciałabym być jak Esme Weatherwax, bliżej mi jednak do Agness Nitt - ona miała swoją Perditę, a ja mam moją Usagi...
Powrót

Pracuję

16 October 2012

Pracuję, jak zwykle. W biegu łapię chwile i myśli, zamykam w dłoni bułane kasztany. Ja wiem, że moje życie jest ciche i spokojne, na pozór bez emocji, ale przecież to moje życie i moje wybory, jaką ścieżką zdecyduję się podążać.

I nawet jeśli nagle w samym środku drogi zawrócę lub skręcę w nieznane, to życie nadal się dzieje, i ja się nadal dzieję, mój świat nie znika tylko dlatego, że obrałam inny kierunek. Ta zdarzeniowa ciągłość nie jest niczym innym jak trwaniem i przeżywaniem własnego życia na własny sposób. Przy takim podejściu nie istnieją błędy, bo jak można popełnić błąd po prostu idąc?

W sobotę minęło 12 lat odkąd go pocałowałam. Idziemy razem. On swoją drogą, ja swoją, niekiedy w innym kierunku, a mimo to razem. Nikt nie powiedział, że trzeba się kurczowo trzymać za ręce, by wspólnie dotrzeć do celu. Czasem to przestrzeń pomiędzy wędrowcami jest najwartościowsza.

Jest jesień, cholerna jesień, a ja patrząc przez kuchenne okno ustrojone pomarańczową dynią prawie wcale nie myślę o śmierci...

Kategorie: ,

Dodaj komentarz

Aby wysłać komentarz należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką *.

Powrót

Komentarze

:)

2012/10/17 19:44:03

zazdroszcze

Powrót

  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL

Archiwum

Dodaj do czytnika Google

Copyrights ©Usagi.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody Usagi.pl zabronione.