Lubię góry. Ciężar plecaka i równy rytm kroków. Krople deszczu na skórze i drzewa. Podróże, sushi i moją kuchnię. Kocham koty. Dobrą książkę, półsłodkie wino. Leniwe popołudnia. Moją pracę.

Chciałabym być jak Esme Weatherwax, bliżej mi jednak do Agness Nitt - ona miała swoją Perditę, a ja mam moją Usagi...
Powrót

Jesienią

04 September 2012

Ava

Błądzę między latem a jesienią. Zagubiona między definicjami tego, kim jestem. Jakoś straszliwie się ostatnio pogubiłam. To niby ciągle ja, ale jakby nie do końca. Gotuję, bo gotuję. Raczej z przymusu, niż pasji. Robię strony, bo nie mam wyboru. Z ulgą przerzucam grafikę na innych, a sama klepię na siłę utrzymując rygor godzin pracy. Na uczelnię wracam z niechęcią.

Lato mnie wykończyło. Super udany urlop przerodził się w gehennę codzienności, a wyjazd z Mamą i Siostrą wcale nie pomógł. Przez całe lato marzę, żeby choć trochę pobyć sama ze sobą bez zmartwień innych. Obecność innych ludzi mnie męczy i drażni, praca mnie wnerwia, bo wrzuca w stan podenerwowania i terminowości, a ja naprawdę, naprawdę potrzebuję miesiąca TYLKO dla siebie, żeby się spokojnie zastanowić, przemyśleć parę spraw, odnaleźć siebie. Bez tego nie potrafię dać otaczającym mnie ludziom tyle uwagi i wsparcia, ile potrzebują. Zamiast tego czuję się, jakby rozdzierali ostatnią cząstkę mnie.

Zagubiona w jesieni.

Paczę.

Czyż nie piękna gra światła i cieni?

Kategorie: ,

Dodaj komentarz

Aby wysłać komentarz należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką *.

Powrót

Komentarze

AmeEy

2012/09/21 19:27:52

Bardzo dobry wiersz :)

m

2012/09/25 22:22:17

ty nie paczaj tylko spadaj na urlop, przeciez ty nic nie wypoczelas a chcesz w jesien tak wchodzic! esh siostra trzeba ci masazyk zrobic ;)

Powrót

  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL

Archiwum

Dodaj do czytnika Google

Copyrights ©Usagi.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody Usagi.pl zabronione.