Lubię góry. Ciężar plecaka i równy rytm kroków. Krople deszczu na skórze i drzewa. Podróże, sushi i moją kuchnię. Kocham koty. Dobrą książkę, półsłodkie wino. Leniwe popołudnia. Moją pracę.

Chciałabym być jak Esme Weatherwax, bliżej mi jednak do Agness Nitt - ona miała swoją Perditę, a ja mam moją Usagi...
Powrót

Powroty

15 August 2011

Zawsze myślałam, że powroty są cudowne. Zwłaszcza te na łono rodziny. Sądziłam, że jest coś magicznego w spędzaniu czasu z mamą na plotkach, jedzeniu Krówek i oglądaniu filmów.

Podobnie traktowałam pobyt w domu, gdy nie ma rodziców. Siadanie na miejscu taty, używanie pozostawionego kremu mamy, pilnowanie drobnych, codziennych rytuałów, żeby przebiegały bez zakłóceń aż do powrotu prawowitych domowników.

Myślałam tak aż do zeszłego tygodnia. Myślałam tak jeszcze w zeszły poniedziałek. Siedem dni i oddycham z ulgą siadając na swoim fotelu i głaszcząc Avę. Tydzień, który uświadomił mi, że wszystko się zmienia i że ja też się zmieniam.

Poczekam, aż wrócą.

Kategorie: ,

Dodaj komentarz

Aby wysłać komentarz należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką *.

Powrót

Komentarze

Mirrow

2011/08/18 23:54:19

U Ciebie Powroty, a u mnie Ucieczki, ale w sumie... wbrew pozorom, mają wiele wspólnego.

artibi

2011/08/27 21:07:03

Znalazłem Ciebie dzięki facebookowi, od kilku lat gotuję, od kilku lat mieszkam w Azjii, ale kilka pomysłów na obiadek to szczerze mówiąc zazdroszczę, ale i wykorzystam. Ot co, w koncu razem bujaliśmy sie w Liceum. Nie będę trzodził tu na ogólnym, chcesz pogadać- dołączyłem Cię do facebooka, tzn poprosiłem o to. Informatyką z twojej strony nie jestem zaskoczony, ale kuchnią tak. I nie poddawaj się młoda! Masz dopiero Chrystusowy wiek, a juz zakładasz, że nigdy dzieci? Pan Szydłowski musi mieć wnuki! Dzięki, Pozdro. Ten nieudacznik twoim zdaniem, co coś tam osiągnął- Artur Jastzębski. ps.: dodaję stronę do ulubionych bo lubię gotować, ucząc się od Najlepszych...

Powrót

  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL

Archiwum

Dodaj do czytnika Google

Copyrights ©Usagi.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody Usagi.pl zabronione.