Lubię góry. Ciężar plecaka i równy rytm kroków. Krople deszczu na skórze i drzewa. Podróże, sushi i moją kuchnię. Kocham koty. Dobrą książkę, półsłodkie wino. Leniwe popołudnia. Moją pracę.

Chciałabym być jak Esme Weatherwax, bliżej mi jednak do Agness Nitt - ona miała swoją Perditę, a ja mam moją Usagi...
Powrót

...

19 October 2010

Popełniłam dziś najgłupszą rzecz na świecie - złapałam gorącą patelnię ręką. Smażyłam naleśniki, odwróciłam patelnię, a ta wysunęła mi się z ręki. Złapałam w locie za rozgrzany metalowy element łączący rączkę z patelnią. W momencie, gdy uderzył mnie ból, miałam w głowie tylko jedno: jak puszczę i spadnie, to będzie brudno. Odstawiłam więc ją gołą ręką na miejsce, wyłączyłam kuchenkę, poprawiłam naleśnik i dopiero odkręciłam zimną wodę i zgięłam się z bólu.

I to by było na tyle na temat mojego instynktu samozachowawczego.

Przez cały palec wskazujący prawej ręki ciągnie się brzydka, czerwona pręga. Boli, oczywiście, że boli, dziwne by było gdyby nie. A mnie jedynie irytuje, że nie mogę umyć zlewozmywaka w kuchni i odkurzyć. Smutne? O tak.

Pisanie na klawiaturze też mi nie idzie, przynieść sobie kubka z herbatą nie mogę, utrzymać długopisu, a jutro będzie gorzej. A ja się zastanawiam, czy dam radę poprasować pranie. I to dopiero jest tragiczne.

Niedługo 10 listopad. Już wystartowałam. And running, running, and running, running... I tylko ciemność w sercu przycupnięta ostrożnie niczym mały dymny kot... Running... running...

Kategorie: ,

Dodaj komentarz

Aby wysłać komentarz należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką *.

Powrót

Komentarze

Taki jeden :-)

2010/11/04 22:03:38

Całe szczęscie już prawie nie ma śladu. Następnym razem niech sie nabrudzi :P

Powrót

  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL

Archiwum

Dodaj do czytnika Google

Copyrights ©Usagi.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody Usagi.pl zabronione.