Lubię góry. Ciężar plecaka i równy rytm kroków. Krople deszczu na skórze i drzewa. Podróże, sushi i moją kuchnię. Kocham koty. Dobrą książkę, półsłodkie wino. Leniwe popołudnia. Moją pracę.

Chciałabym być jak Esme Weatherwax, bliżej mi jednak do Agness Nitt - ona miała swoją Perditę, a ja mam moją Usagi...
Powrót

...

25 June 2009

Miesiąc upłynął pod znakiem remontów i zupełnego wyczerpania. Im więcej starałam się zrobić, tym robiłam mniej. Jedynie spanie w dzień stało się integralną częścią tygodnia. Nie dane jest mi jednak się zamęczyć.

We wtorek wyjeżdżam na obóz Wędruśków. Ojciec nie odpuścił, choć jadę w sumie jako figurant. Nie potrzebują mnie tam, a i ja nie odczuwam potrzeby. Ale może tak właśnie jest lepiej... Może trzeba się czasem wyrwać z kontekstu.

Zabiorę książkę, dokumentację Flash, jquery, wgram pół dysku muzyki do telefonu i jakoś przetrwam.

A po powrocie zrobię tu wreszcie coś innego - spróbuję chociaż pójść do przodu, nawet jeśli niewiele to pomoże.Na zdjęciu Ava. Piękna, wesoła, zwariowana Ava, która pilnuje mnie, gdy biorę prysznic i zrzuca mi myszy na głowę. Tak podobna do Kasi, a jednak tak inna. Trzyma mnie przy życiu, gdy bywa ciężko. Trudno się załamywać z zieloną myszą wplątaną we włosy, jakieś to takie mało wzniosłe się robi. 

Kategorie: ,

Dodaj komentarz

Aby wysłać komentarz należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką *.

  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL

Archiwum

Dodaj do czytnika Google

Copyrights ©Usagi.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody Usagi.pl zabronione.