Lubię góry. Ciężar plecaka i równy rytm kroków. Krople deszczu na skórze i drzewa. Podróże, sushi i moją kuchnię. Kocham koty. Dobrą książkę, półsłodkie wino. Leniwe popołudnia. Moją pracę.

Chciałabym być jak Esme Weatherwax, bliżej mi jednak do Agness Nitt - ona miała swoją Perditę, a ja mam moją Usagi...
Powrót

Mucha musze nie równa

14 November 2006

Muszę. Okropny zwrot. A jednak muszę coś ze sobą zrobić, bo zaczyna być marnie. Brak mi pieniędzy, czasu i zapału do pracy. Więc muszenie dopada mnie nieodwołalnie.

Mam mnóstwo pierdółek do zrobienia, a jak każdy wie, pierdółki zabierają najwięcej czasu. Dlatego tak bardzo odwlekam ten moment, gdy solidnie wezmę się do roboty. Tak naprawdę, to tych pierdółek jest góra na dwa dni.

Tak naprawdę, mam cykora i jestem leniwa. Cykora mam na myśl, że jak oddam doktorat, to to będzie takie strasznie nieodwołalne. Egzaminy, potem obrona i nagle coś, co robiłam przez cztery lata zostanie definitywnie zakończone. Wóz albo przewóz, a na pewno nieco inny etap życia. Boję się zmian - jak zawsze.

A leniwa jestem, bo się boję. I dlatego jeszcze, że ostatnio praca nie sprawia mi przyjemności. Jak tak się zastanowić, to jedyną przyjemność sprawia mi ostatnio leżenie z kotem na podłodze. Niedługo zacznę lizać sobie grzbiet i ganiać za piłką. Więc jak widać muszę, po prostu MUSZĘ już coś z sobą zrobić.

Kategorie: ,

Dodaj komentarz

Aby wysłać komentarz należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką *.

  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL

Archiwum

Dodaj do czytnika Google

Copyrights ©Usagi.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody Usagi.pl zabronione.