Lubię góry. Ciężar plecaka i równy rytm kroków. Krople deszczu na skórze i drzewa. Podróże, sushi i moją kuchnię. Kocham koty. Dobrą książkę, półsłodkie wino. Leniwe popołudnia. Moją pracę.

Chciałabym być jak Esme Weatherwax, bliżej mi jednak do Agness Nitt - ona miała swoją Perditę, a ja mam moją Usagi...
Powrót

Księżniczka i książe

30 June 2006

Mam dziwne wrażenie, że wspólne mieszkanie doprowadzi do ostrego kryzysu w moim jakże stabilnym związku. Dotychczasowe fakty wskazują bowiem, że nie przeprowadziłam się z moim cudownym facetem, ale z rozkapryszoną, sfochowaną nastolatką pomieszaną z kierownikiem firmy. Biedny książe nagle stracił obsługę i stanął przed problemem: jak żyć z księżniczką, ale bez służby? Co gorsza księżniczka wykazuje się iście rojalistycznym pochodzeniem i w głębokim poważaniu ma próby przerobienia jej w coś pomiędzy matką, służącą a sekretarką.

Biedny, biedny książe! I jakże nieczuła księżniczka! Fochy zaczynają się już od rana: wieszaczki na ręczniki są złe, bluza nie taka. Trzeba tu posprzątać! (z podtekstem: posprzątaj!), trzeba zrobić pranie, bo nie mam skarpetek (z podtekstem: zrób pranie!). Przynieś, podaj, pozamiataj. I jeszcze ulituj się nad zmęczonym księciem.

A co na to księżniczka? Księżniczka robi sobie herbatę, bierze książkę i ma to w głębokim, monarchistycznym interesie. Księżniczka czyste skarpetki ma. Biedny, biedny książe!

Kategorie: ,

Dodaj komentarz

Aby wysłać komentarz należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką *.

  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL

Archiwum

Dodaj do czytnika Google

Copyrights ©Usagi.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody Usagi.pl zabronione.