Lubię góry. Ciężar plecaka i równy rytm kroków. Krople deszczu na skórze i drzewa. Podróże, sushi i moją kuchnię. Kocham koty. Dobrą książkę, półsłodkie wino. Leniwe popołudnia. Moją pracę.

Chciałabym być jak Esme Weatherwax, bliżej mi jednak do Agness Nitt - ona miała swoją Perditę, a ja mam moją Usagi...
Powrót

Too late

13 June 2006

Wyszło na to, że uciekałam za wolno. I nie zdąrzyłam. Cyklon dopadł mnie na ostatniej prostej. Za wolno, cholera, za wolno.

Od czwartku jest dobrze, jak uda mi się zjeść kolację. Wyjątkiem była niedziela, gdy zamiast kolacji zjadłam obiad. Podziwiam swój organizm, bo mimo tego, jak wyczerpująco żyję ostatnio, on nadal znajduje sposób na tycie. I jeszcze daje rade wypełniać funkcje remontowe: wybierać, oglądać, nosić, pracować, projektować, opiekować się babcią, użerać z dziadkiem, zabawiać faceta, kibicować meczom, szukać czegoś do ubrania na wesele, licytować na Allegro.

Zaczynam podejrzewać, że procesy jedzeniowe tylko człowieka spowalniają.

Niektóre rzeczy powinno się omijać w pewnym wieku. Do wszystkiego trzeba dorosnąć, a ja nie zdąrzyłam. Czuję się jakbym miała conajmniej o 20 lat więcej. Znieczulica na rzeczy, które innych przyprawiałyby o różne skrajne uczucia, a ja musiałam przywyknąć. Miałam nadzieję, że chociaż to mnie ominie. Że uda mi się wymknąć oknem, zanim to stanie w drzwiach. Jeszcze tydzień i by się udało. Za późno.

Dziś wniosę meble do kuchni i umrę.

Kategorie: ,

Dodaj komentarz

Aby wysłać komentarz należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką *.

  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL

Archiwum

Dodaj do czytnika Google

Copyrights ©Usagi.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody Usagi.pl zabronione.