Lubię góry. Ciężar plecaka i równy rytm kroków. Krople deszczu na skórze i drzewa. Podróże, sushi i moją kuchnię. Kocham koty. Dobrą książkę, półsłodkie wino. Leniwe popołudnia. Moją pracę.

Chciałabym być jak Esme Weatherwax, bliżej mi jednak do Agness Nitt - ona miała swoją Perditę, a ja mam moją Usagi...
Powrót

tik tak tik tak

06 May 2006

Kiedy pół roku temu powiedziałam koleżance Patrycji, że w marcu odbieramy mieszkanie, Patrycja złapała się za głowę. "To nie marz nawet o zakończeniu doktoratu w tym roku!". Uśmiechnęłam się głupio, myśląc, że przesadza, bo co to tam, wybrać parę kafelek, paneli czy innych pierdółek. Miły relaks pomiędzy Mobasherami.

Jaka ja durna byłam, o jaka durna...

Okazuje się bowiem, że nawet jak już się przebędzie te setki kilometrów i podejmie jakieś decyzje, potem nie robi się wcale mniej czasochłonnie. Panele najlepiej się wnosi z przyjaciółmi, bo potem można iść na deser do parku, a przy okazji umówić się na grilla na dzień następny. I już w sumie 12 godzin z głowy na jednych panelach, nie mówiąc o tym, że dzień po grillu nie sprzyja pracy umysłowej. Wogóle żadnej pracy nie sprzyja, bo takie półsurowe mięso to odkazić trzeba bardzo, bardzo porządnie.

Jak już są te panele, to koniecznie trzeba do nich drzwi dobrać i ściany pomierzyć, a tu nagle miarki ni widu. Więc Castorma, a Castorama to bardzo duży sklep, duży i bardzo ciekawy. Tyle tam różności. Samych miarek z 15 rodzai, a na miarkach się przecież świat ani Castorama nie kończy. I kolejny dzień w piz... z głowy znaczy. A jeszcze kafle, kolory ścian, wanny, sedesy, zlewozmywaki, meble kuchenne...

Jaka ja durna byłam, o jaka durna...

Kategorie: ,

Dodaj komentarz

Aby wysłać komentarz należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką *.

  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL

Archiwum

Dodaj do czytnika Google

Copyrights ©Usagi.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody Usagi.pl zabronione.