Lubię góry. Ciężar plecaka i równy rytm kroków. Krople deszczu na skórze i drzewa. Podróże, sushi i moją kuchnię. Kocham koty. Dobrą książkę, półsłodkie wino. Leniwe popołudnia. Moją pracę.

Chciałabym być jak Esme Weatherwax, bliżej mi jednak do Agness Nitt - ona miała swoją Perditę, a ja mam moją Usagi...
Powrót

20 July 2005

Aaa... A! Aaaaa.... Za trzy godziny jadę! O-my-god, o-my-god, na Ozyrysa i na Apisa, a ten cholerny gaz nadal się nie chce zapalić!
++ NIENAWIDZĘ STARYCH BUDYNKÓW ++ + NIENAWIDZĘ STARYCH MIESZKAŃ +

Wrrrr... Wrr, wrr. Pyśka prasuje nasze materiały szkoleniowe. Wygląda to w ten sposób, że co jakieś pół godziny zasuwa po nich w kółeczko i wali się na drugi bok. Nie wiem, co da się z tego odzyskać. Mroziu panikuje. Chodzi i marudzi - a to kąpiel, a to roaming, a to on nie, nie do cholery, w żadnym wypadku i kategorycznie nie odkurzy. Słowo ZARAZ pada z szybkością pocisków z karabinu. O, coś szumi... Czyżby... o yaaa..... I po co to, po co? Pysia i tak uwije gniazdko z torebek foliowych i długopisów...

++ BOILER SIĘ ZEPSUŁ NA AMEN ++ + WOOOSHA +

W samolocie będą siedziały śmierdziele dwa - Mroziu i ja. Pogoda w Szczecinie osiąga dół. A ja już jutro przywitam słońce. Rozświetli mi twarz i we włosy powplata jaśniejsze kosmyki. Czy ja muszę tłumaczyć, że mam wariacki humor?

Kategorie: ,

Dodaj komentarz

Aby wysłać komentarz należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką *.

  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL

Archiwum

Dodaj do czytnika Google

Copyrights ©Usagi.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody Usagi.pl zabronione.