Lubię góry. Ciężar plecaka i równy rytm kroków. Krople deszczu na skórze i drzewa. Podróże, sushi i moją kuchnię. Kocham koty. Dobrą książkę, półsłodkie wino. Leniwe popołudnia. Moją pracę.

Chciałabym być jak Esme Weatherwax, bliżej mi jednak do Agness Nitt - ona miała swoją Perditę, a ja mam moją Usagi...
Powrót

Bezsilność.

01 November 2004

W nocy wzywałam pogotowie. Do dziadka. 80-letnie serce postanowiło, że nie chce już bić. Można je zmusić - wystarczy rozrusznik. Wystarczy? Dzień Zmarłych. Lampki na grobach. Postawiliśmy kaganki oraz białe i żółte kwiaty na grobach dziadków Mrozia. W nocy się bałam. Że może to święto bedzie miało dla mnie inny wydźwięk, niż do tej pory... Z większą uwagą zapalałam świeczki... Kiedyś na FW forum ktoś wymyślił temat "Jak chcielibyście umrzeć". Głupi, głupi temat. Nikt nie chce umierać. Nikt. Boję się śmierci. Swojej i innych. Bardzo. Ale jest coś, czego boję się bardziej. O tak.
--------------------------------- a to dla Ciebie, Malutka...

Requiem dla wspomnień

Poczucie winy mnie strąca w piekieł otchłanie

W trzepocie ptasich skrzydeł szukam zapomnienia, patrzę, jak się zrywają w przestrzenie bezkresne. Moje myśli opadły - - nie ma przebaczenia, wczoraj, dzisiaj i jutro Ty nawiedzasz mnie we śnie. W kocim futrze Cię szukam, miękkie gładzę ręką, łez potoki powplatam w moc Twego pomruku. Byłam kiedyś dla Ciebie i Ty dla mnie byłaś... Teraz pusto koło mnie, teraz kroczę samotnie, stukot kroków żałobnych, stukot kroków na bruku... Nie ma Ciebie - ja jestem i wiem, co to przekleństwo. Rozpłynęłaś się w ciszy przeszłaś między cienie, a ja nadal pamiętam A JA NADAL PAMIĘTAM W mrocznych snach mnie nawiedza Twe odległe mruczenie.

Kategorie: ,

Dodaj komentarz

Aby wysłać komentarz należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką *.

  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL

Archiwum

Dodaj do czytnika Google

Copyrights ©Usagi.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody Usagi.pl zabronione.