Lubię góry. Ciężar plecaka i równy rytm kroków. Krople deszczu na skórze i drzewa. Podróże, sushi i moją kuchnię. Kocham koty. Dobrą książkę, półsłodkie wino. Leniwe popołudnia. Moją pracę.

Chciałabym być jak Esme Weatherwax, bliżej mi jednak do Agness Nitt - ona miała swoją Perditę, a ja mam moją Usagi...
Powrót

Dorosłość

08 March 2004

Jadąc na uczelnię i gapiąc się w okno, zauważyłam dziś młodszą siostrę mojego kolegi z podstawówki. Szła ulicą i pchała przed sobą wózek z dzieckiem. Uderzyło mnie to.

Jak tak się zastanowić, to większość moich znajomych z podstawówki ma rodziny, dzieci, pracę. Ta część, która nadal pozostaje w wolnym stanie, to przeważnie ludzie, którzy poszli na studia. Ale i oni w większości pozostają już w stałych związkach i planują wspólne życie...

A ja? Mieszkam z chłopakiem, który kiedyś wydawał mi się tym na całe życie. Ale teraz... Nie ważne zresztą. Nie mam stałej pracy, nie myślę nawet o własnym domu, nie chcę mieć rodziny. Wciąż się bawię, bawię w dorosłość. A tak naprawdę jestem dzieckiem niedojrzałym do dorosłego życia. Tak naprawdę nadal szukam siebie.

Siostra mojego kumpla, która zawsze wydawała mi się gówniarą, jest dojrzalsza ode mnie. Młodsza ode mnie K. ma poważniejsze podejście do życia. A ja znów mam ochotę się pobawić i przewrócić mój świat do góry nogami.

Dodaj komentarz

Aby wysłać komentarz należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką *.

  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL

Archiwum

Dodaj do czytnika Google

Copyrights ©Usagi.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody Usagi.pl zabronione.