Lubię góry. Ciężar plecaka i równy rytm kroków. Krople deszczu na skórze i drzewa. Podróże, sushi i moją kuchnię. Kocham koty. Dobrą książkę, półsłodkie wino. Leniwe popołudnia. Moją pracę.

Chciałabym być jak Esme Weatherwax, bliżej mi jednak do Agness Nitt - ona miała swoją Perditę, a ja mam moją Usagi...
Powrót

Co ludzie powiedzą

05 March 2004

Kolejny konflikt w sielance mieszkaniowej. Tylko to taka raczej cisza przed burzą.

Zastanawiam się, czy wszyscy ludzie tak mają. Najpierw starają się, pokazują od jak najlepszej strony, a potem, jak już osiągną cel, to zapominają, że aby go utrzymać, trzeba nadal się starać.

Zaniedbanie mojego faceta przechodzi wszelkie granice. Także lenistwo kulturowe. Ciekawe czy on wie, że zaniedbując się tak bardzo w wyglądzie i zachowaniu, w moich oczach traci coraz więcej? I że w pewnym momencie przestanie być dla mnie atrakcyjny w jakikolwiek sposób? I czego się po mnie wtedy spodziewa? Że nadal z nim będę?

Kiedyś oglądałam taki serial: "Co ludzie powiedzą". Tam był taki gość w przepoconym podkoszulku, jedzący jak świnia, ohydny zarówno z wyglądu jak i zachowania. Spaślak mu chyba było. Kiedy mój facet osiągnie TEN poziom?

Tak sobie myślę, że prawidłowy związek to taki, w którym obie strony cały czas starają się sobie podobać. Mój nie jest prawidłowy.

Dodaj komentarz

Aby wysłać komentarz należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką *.

  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL

Archiwum

Dodaj do czytnika Google

Copyrights ©Usagi.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody Usagi.pl zabronione.