Lubię góry. Ciężar plecaka i równy rytm kroków. Krople deszczu na skórze i drzewa. Podróże, sushi i moją kuchnię. Kocham koty. Dobrą książkę, półsłodkie wino. Leniwe popołudnia. Moją pracę.

Chciałabym być jak Esme Weatherwax, bliżej mi jednak do Agness Nitt - ona miała swoją Perditę, a ja mam moją Usagi...
Powrót

And the whole world is just imagination...

09 February 2004

Czuję się staro. A właściwie za młodo jak na swój wiek. Tak jakbym zbudziła się po kilku latach - starsza o ten przespany czas, ale nie dojrzała do niego. Okradziona z chwil. Ubieram się nieodpowiednio do wieku, czeszę się nieodpowiednio do wieku, zachowuję, myślę... W ciele dwudziestosześciolatki zamknięta dwudziestka dwójka.

Część moich rówieśniczek marzy o domu, dzieciach, ślubie. Mnie sama myśl o tym przeraża, powoduje, że mam ochotę schować się gdzieś, gdzie mnie to nie dosięgnie. Bo ja nie chcę.

Idę przez życie świadoma swojego wieku, pewnych rzeczy, które z tego wynikają, a jednocześnie buntując się przeciwko całą sobą. Rozdarta pomiędzy tym, kim jestem i tym, kim się czuję. Zazdroszczę.

I żyję z uczuciem, że ograniczenia czasowe wynikające z długości ludzkiego życia mnie nie dotyczą. I tylko lustra nie kłamią...

Marzenie, które się nie spełni, nadal trwa...

Dodaj komentarz

Aby wysłać komentarz należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką *.

  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL

Archiwum

Dodaj do czytnika Google

Copyrights ©Usagi.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody Usagi.pl zabronione.