Lubię góry. Ciężar plecaka i równy rytm kroków. Krople deszczu na skórze i drzewa. Podróże, sushi i moją kuchnię. Kocham koty. Dobrą książkę, półsłodkie wino. Leniwe popołudnia. Moją pracę.

Chciałabym być jak Esme Weatherwax, bliżej mi jednak do Agness Nitt - ona miała swoją Perditę, a ja mam moją Usagi...
Powrót

...

07 July 2006

Uff, gorąco. Próbuję w tym upale dziabać doktorat i ciężko to idzie. Tłumaczenie Mobashera na polski nieco przerasta dziś moje możliwości.

For the most part these limitations are related to the scalability and efficiency of the underlying algorithms which requires real-time computation in both the neighborhood formation and the recommendation phases.

Komu by się to chciało czytać w taką pogodę? Już nie wspomnę, że to pierwszy dzień po dwumiesięcznej przerwie i do doktoratu pałam wręcz obrzydzeniem. Gdyby nie to, że wszyscy cisną: pisz! to bym chyba zrezygnowała i zaczęła rozkręcać firmę. Ech, 23 dni na skończenie. I tak nie wierzę, że się uda.

---- update -----

Odwiedziłam dziadków - głupi pomysł. Dziadek w stroju Adama próbował pociąć kapę na onuce. Potem z uporem rozwalał cewnik. Babcia wykończona. Pyśka coraz chudsza i wyblakła.

To straszne, ale najbardziej się przejęłam kotem. Chciałabym już mieć ją przy sobie, bez niej to mieszkanie nie jest moje. Okropnie tęsknię. Jeszcze pięć tygodni, albo raczej aż pięć.

Po każdej wizycie coraz bardziej jestem za uznaniem eutanazji.

Kategorie: ,

Dodaj komentarz

Aby wysłać komentarz należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką *.

  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL

Archiwum

Dodaj do czytnika Google

Copyrights ©Usagi.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody Usagi.pl zabronione.