Lubię góry. Ciężar plecaka i równy rytm kroków. Krople deszczu na skórze i drzewa. Podróże, sushi i moją kuchnię. Kocham koty. Dobrą książkę, półsłodkie wino. Leniwe popołudnia. Moją pracę.

Chciałabym być jak Esme Weatherwax, bliżej mi jednak do Agness Nitt - ona miała swoją Perditę, a ja mam moją Usagi...
Powrót

Because you are a... puppet

18 December 2014

Jeden z tych spokojnie płynących dni, w którym beznamiętnie przyglądam się sobie z boku.

Niemal płaczę ze śmiechu na jodze po ćwiczeniu w parze z Arkiem. Plotkuję z siostrą na pizzy i moknę nad rozładowanym akumulatorem, ganiam Avę po mieszkaniu wydając głupie odgłosy i pierwszy raz od wielu dni nie jestem zła na M.

Obserwując siebie nie mogę wyjść z podziwu, jak naturalnie nawiązuję znajomości, wszystkich traktując jednakowo - jak znajomych, których się zna od dawna. Doskonała maska odcinająca mnie od nich już na samym początku. Mur tworzony z komfortu. Just brilliant.

W ten czwartek przypominam sobie siebie. W bezpiecznej przystani powtarzalnych i znanych czynności jestem sobą sprzed kilku miesięcy. Bez emocji, bez dylematów, bez bezsensownych tęsknot za czymś, co nie jest osiągalne.

Patrzę, patrzę i zastanawiam się, gdzie w tym wszystkim jestem JA. Nie ta bezpłciowa, wyblakła marionetka wykonująca znajome ruchy, tylko prawdziwa osoba - JA.

I nie wiem, po prostu nie wiem.

Kategorie: ,

Dodaj komentarz

Aby wysłać komentarz należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką *.

  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL
  • Ava gardner Agpamis*PL

Archiwum

Dodaj do czytnika Google

Copyrights ©Usagi.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody Usagi.pl zabronione.